Duvar Saati

05 Eylül 2014
Duvar Saati

DUVAR SAATİ

Promosyon duvar saati ile birçok firma isminin tanıtımını en etkili bir şekilde gerçekleştiriyor. Çünkü saat kişisel, ev ve iş yerleri için en gerekli ve en kullanışlı bir aksesuar. Dolayısı ile promosyon ürünü olarak seçilmesi de doğru ve yerinde bir tercih. Üstelik diğer bazı promosyon ürünlerinin hitap ettikleri müşteri profili farklı olsa da saati de her işletme rahatlıkla tercih edebilir ve bu ürün her iş koluna uyabilir. Promosyon ürünü olarak verilecek duvar saatleri haftanın her günü günün her saati bulunduğu ortamdaki kişilere ismini taşıdıkları firma ile ilgili mesaj vereceklerdir. Bir saate günün her anında göz attığımızı düşünürsek bu ürünün etki alanının oldukça geniş olduğunu tahmin etmek zor değil.

Saat başlığı altında birçok promosyon ürünü bulunuyor. Masa saatleri, kol saatleri ve hatta dekoratif saat kutusu da bu başlıkta listeleniyor. Her biri birbirinden çarpıcı bu ürünlerin fiyatları da kullanılan malzeme ve baskı tekniğine göre değişiyor. Promosyon duvar saati bu listedeki en çok tercih edilen ürün. Çeşitleri olması ayrılan bütçeye uygun ürünü bulmayı da kolaylaştırıyor. Genelde saatin kadranında görülebilecek büyüklükte ve dikkat çekici renk tonlarında işlenen firmanın logosu ismi ve hatta iletişim bilgileri saati öğrenmek için bakan herkesin hafızasına kazınacaktır. Ayrıca firmanın istediğine göre logolar akrep ya da yelkovana da işlenebilir ya da saati çevreleyen alanda da yer alabilirler.

Promosyon duvar saati çeşitlerinin sadece şirketin ismi bulunan ve oldukça sade tasarımlı olanları büyük müşteri portföyü olan firmalar için ilk tercih. Bunun dışında saatlere istenirse fotoğraf, figür gibi detaylar da eklenebiliyor. Bu özel tasarımların sahipleri ise çok daha özel müşteriler. Renk konusunda da sayısız alternatifinizin olduğu promosyon saatlere ve saat kutularına Limaksan web sitesinde ulaşabilirsiniz. 1980 yılında kurulan şirket, otuz yılı geçen tecrübesi ile promosyon ürünleri ve ticari hediyelik ürünler konusunda rüştünü ispatlamış durumda. Aradığınız tüm promosyon ürünlerini aynı platformda sergileyen Limaksan firmasının internet sitesine girerek indirimli ve kampanyalı ürünlere de göz atabilirsiniz. Farklı ödeme seçeneklerinizin olduğu siparişleriniz en kısa sürede adresinize teslim edilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.