Hakkımızda


Limaksan ailesi olarak 30 yılı aşkın süredir promosyon ürünleri ve hediyelik eşya sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Türkiye'de endüstrileşmenin başladığı 1980li yıllardan itibaren duvar saati üretiyoruz. Duvar saati üretiminde büyük kapasitelere ulaşarak uzun yıllar ülkemizin duvar saati ihtiyacını karşılarken, 20 den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirdik. "Starline" markası ile ürettiğimiz duvar saatleri Türkiye'nin en ücra köşelerine kadar yayıldı.

Ülkemizin "promosyon ve ticari hediyelik eşya" kavramı ile tanıştığı 1990lı yıllarda, yolumuza promosyon ürünleri ve ticari hediyelik eşya sektöründe devam etme kararı alarak ve ürettiğimiz duvar saatlerini promosyon ürünü olarak piyasaya vermeye başladık. Daha sonraki yıllarda, üretim çeşitlerimizi artırmak sureti ile promosyon sektörünün en önemli firmalarından birisi haline geldik. 1992 yılında faaliyete geçirdiğimiz Esenyurt'daki fabrikamızda, o yıllarda CAD /CAM yazılımları ile endüstriyel tasarımlarını yapan, CNC tezgahlarda kalıplarını işleyen, ofset baskı ve ciltleme tesisleri olan entegre bir tesis haline geldik. Yaptığımız bu yatırımlarla Limaksan'ı başta duvar saati olmak üzere, masa setleri, anahtarlıklar, plastik ve metal masa üstü setleri, ajanda ve takvim gibi kağıt ürünlerini tek çatı altında üreten bir kuruluş haline getirdik.

2000li yıllardaki Çin'den yapılan ithalat furyası en çok promosyon ve hediyelik eşya üreticilerini etkiledi. Ülkemize giren ucuz Çin malı promosyon ürünleri bizim de üretim faaliyetimizi olumsuz yönde etkilediği için, üretim kapasitemizin yanında pazarlama kapasitemizi artırarak promosyona dair her türlü ürünü pazarlayan bir yapı oluşturduk ve birçok promosyon ve ticari hediyelik eşyanın ticaretini ve ithalatını yapmaya başladık.

Sektörde 33 yıllık tecrübenin bize sağladığı imkanlar sayesinde; başta duvar saatleri, anahtarlık, kalem, ajanda, defter, tekstil ürünleri vb. gibi yüzlerce promosyon ürününü rekabetçi fiyatlar ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.