Görünüm:
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Dokunmatik Kalem

Son yıllarda akıllı telefonların ve dokunmatik ekran tabletlerin hayatımızı istila etmesi ve her alanda kullanılması sebebi ile bu cihazların yan ürünlerine de talep oldukça arttı. Özellikle dokunmatik ekrana sahip bu cihazlarda dokunmatik ekran kalemleri çok işe yarıyor. Hemen hemen herkesin kullandığı, sosyal, iş ve okul hayatının vazgeçilmezi olan bu cihazların yan ürünleri ayrıca iyi birer promosyon malzemesi olarak da kabul görüyor. Promosyon dokunmatik kalemleri seçen müşteri hem ucuza mal ettiği hem kullanım alanı olarak oldukça geniş yelpazeye sahip bu ürün ile firmasının reklamını oldukça etkili bir şekilde gerçekleştirdiği için doğru bir yatırımın keyfini uzun yıllar çıkarabiliyor.

Promosyon dokunmatik kaleminin birkaç çeşidi olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca standart modellere baskı ekleme şansınız da bulunuyor. Serigrafik, lazer, dijital, damla, tampon, soğuk ve sıcak olmak üzere pek çok baskı seçeneği bulunan ürünler aynı zamanda sadece dokunmatik ekranlarda değil normal yazı kalemi olarak da kullanılabiliyor. Yurt dışında touch pen olarak bilinen bu promosyon ürünleri diğer ülkelerde de oldukça revaçta bir promosyon malzemesi. Özellikle teknolojinin hayatımıza iyice nüfus ettiği son yıllarda en avantajlı promosyon malzemesi olarak görülen bu ürünün bir kenarda unutulma sorunu da yok denecek kadar az.

Promosyon dokunmatik kalemler ile birlikte tükenmez, dolma, kurşun, fosforlu, dönüşümlü olmak üzere pek çok yazı kaleminin satışını yapan Limaksan firması promosyon ihtiyaçlarınıza yönelik en akılcı çözümler sunuyor. 1980 yılında bu yana sektörün içinde yer alan Limaksan’ın sunduğu ürünleri limaksan.com.tr adresinde görebilirsiniz. Bir firmanın imajını yükseltmek, satışları arttırmak, yeni müşteriler çekmek ve mevcut müşterileri memnun etmek amacı ile yapacağı en doğru yatırım kesinlikle promosyon ürün dağıtımıdır. Özellikle yeni yılın başlarında, dini ve milli bayramlarda, firmanın kuruluş yıl dönümlerinde gerçekleşen promosyon dağıtımı doğru ürünle gerçekleştiği zaman tam olarak amacını yerine getirecek kadar etkilidir. Bu aşamada doğru ürünün önemine tekrar vurgu yapmak da fayda var. Çünkü kullanılmayan, bir kenarda tutulan ve hatta çöpe atılan bir promosyon ürünün firmanın prestijine de önemli ölçüde zarar vereceğini söylemek yanlış olmaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.