Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Promosyon Takvim

Bir yılı bitirip yenisini karşılamaya hazırlandığımız günlerde pek çok hediye alırız. Bazen dostlarımızdan gelen bu hediyeler bazen alışveriş ettiğimiz iş yerleri, iş bağlantısı yaptığımız firmalar ve paramızı emanet ettiğimiz bankalar gibi çok farklı kanallardan gelir. Özellikle yılbaşlarında alınan hediyelerin, yeni yıl temalı takvim, ajanda ve saat gibi aksesuarlardan oluşması adettendir. Kullanım amacına uygunluğu bakımından özellikle takvimler bu iş için bulunmaz kaftandır. Sevdiklerimizden aldığımız hediyeler gönülden verilir ve veren kişiye karşı pozitif duygularımızı da güçlendirir. Kurumlardan gelen hediyelerin de aslında bir amacı bu pozitif algıyı güçlendirmektir ama altta yatan asıl amacı firmanın adının unutulmaz olmasını sağlamaktır. Yeni nesil pazarlama taktiği olan promosyon ürün dağıtmak bu yüzden uzun süredir firmaların en çok baş vurduğu reklam tekniklerinin başında geliyor. Yeni yılın başlarında dağıtılan ürünlerin başında da Promosyon takvim geliyor.

Her bütçeye uygun promosyon ürününün bulunması sebebi ile artık sadece büyük işletmeler değil küçük esnaf ve iş yerleri de promosyon ürün dağıtma yöntemini kullanıyor. Bazen dayanıklı tüketim mallarını aldığımız mahalle esnafı bazen çocuklarımızı gönderdiğimiz bir eğitim kurumu bazen de su ihtiyacımızı karşılayan su dağıtım firması yılın bitişine yakın günlerde promosyon takvim ile gönlümüzü alırlar. Gelecek tüm yıl boyunca her daim göz önünde olacak bu takvim hem kullanışlı hem de çok etkili bir reklam aracı olarak tüm yıl boyunca firmanın adına tanıtımı sürdürmeye devam edecektir.

Promosyon takvim kategorisinde her bütçeye göre pek çok farklı tasarım bulabilmek mümkün. Tek bir kartona basılan ve üstte reklam veren firmanın adı, logosu ve adres bilgilerinin olduğu yılın tüm günlerinin yine o karton üzerinde yer aldığı takvimler en çok tercih edilenler arasında. Biraz daha özel ve güzel bir tasarım arayanlar ise her günü ayrı bir yaprağa basılan ve her yaprağın arkasında faydalı bilgiler gibi ek yazılar barındıran klasik takvimlere yönelerek müşterilerinin bu ürünleri kullanmasını iyice garantiliyorlar. Promosyon takvim ve benzer ürünler ile birlikte daha pek çok promosyon ürününü limaksan adresinde bulabilirsiniz. Promosyon hediyelik eşya konusunda uzman olan firma, iş yerinizin tanıtımı için atacağınız bu en karlı adımda her daim yanınızda olmaya devam ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.