Promosyon Kalem

Promosyon Geri Dönüşümlü Kalemler

21 Eylül 2014

Geri Dönüşümlü Kalem

Şirketinizin tanıtımı için promosyon etkinliği yaparken aynı zamanda doğa dostu olduğunuzu da gösterebilirsiniz. Bu, firmanızın müşterilerinize karşı kesinlikle daha güvenilir ve etkileyici görünmesine vesile olacaktır. Özellikle en popüler promosyon ürünlerinden biri olan kalemlerin, aynı zamanda geri dönüşümlü malzemeden üretilmiş olması bu etkiyi bir kat daha arttıracaktır. Müşterilerimize verebileceğimiz promosyon ürünlerinden biri olarak kesinlikle Geri Dönüşümlü Kalem seçeneğini düşünmelisiniz.

Promosyon Kalem Seti

14 Eylül 2014

Promosyon kalem seti

Büyük insanlara büyük hediyeler yakışır. Maliyeti düşük olsa da “Kalem” denince akla ilk gelen şeylerden bazıları; samimiyet, ciddiyet, işinde disiplin ve modernlik gelir. Çünkü insan hayatında kalemin önemi, diğer tüm nesnelerden daha fazladır. Dikkat ederseniz, promosyon ürünler konusunda tercih yapan büyük firmalar, genellikle kalem seti kullanmayı tercih ederler. Bunun nedeni, firmanın ciddiyetin göstermek, müşterilerin daha ciddi işe yapıldığına dair izlenim taşımalarını sağlamaktır. Konusunda deneyim sahibi olan firmamız, müşterilerinin reklam yapmasında az maliyet ödeyerek daha fazla kişiye hitap etmeyi kolaylaştırıyor. Kalem seti seçeneklerinde sunduğu ayrıcalıklı seçenekler sayesinde daha fazla göze hitap eden modellere sahip olmanın kolaylıklarını değerlendirebilirsiniz.

Promosyon İmza Kalemleri

12 Eylül 2014

İmza Kalemleri

Geçmişten günümüze ulaşan bir kültürdür imza kalemleri. Kullanılmasalar bile ki kullanmaya kıyamaz pek kimse, ofis masalarının en özel yerlerinde dekor amaçlı dururlar. Kimisi özel kutusu içinde, kimisi de sergilendiğinin farkında ve en asil haliyle ayakta dimdik durur masada, özel konumlandırıcıları vardır ve ofise gelen herkes muhakkak onları alıp incelemek ve üzerlerini okumak ister. Özel ve kaliteli malzemelerden üretilmişler, renklendirilmişler ve metal parçalarla zenginleştirilmişlerdir. Üzerlerinde logo ve hoş desenler vardır. Kimisi daha sadedir ama güzelliğini ve kalitesini hissettirir hemen. Promosyon İmza Kalemlerinin aksesuarları ve özel kutuları da en az kalemlerin kendisi kadar dikkat çekicidir ve bu kalemler özel ve önemli yazılarda, imza atmada kullanılır.

Promosyon Tükenmez Kalem

11 Eylül 2014

Tükenmez Kalemler

Fransızca aracılığı ile dilimize geçen bir kelime olan promosyon artırarak satışı çoğaltama gibi anlamları ön plana çıkarmaktadır. Sahip olduğunuz firmanın hayatını farklı platforma taşıyan promosyon kavramı üretilen malların doğru planlamalar aracılığı ile satışının gerçekleşmesini sağlamaktadır. Tüm alanlara uygunluk gösterecek ürünler aracılığı ile satışın desteklenmesini sağlayan promosyon, müşteri ve firma arasında kurulan bağın ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Belli bir bağlam düzeyinde satışa çıkarılan promosyon ürünleri kullanıcıya fayda sağlayarak bütünlüğün elde edilmesini desteklemektedir. Sizler de satış sürecini etkin hale getirmek istiyorsanız işe promosyon tükenmez kalemler aracılığı ile başlayabilirsiniz

Promosyon Dokunmatik Ekran Kalemi

09 Eylül 2014

Promosyon dokunmatik ekran kalemi

Firmanızın tanıtımını en iyi şekilde yapmak ve bunu yaparken de daha az maliyet ödemek istiyorsanız size parlak bir fikir verebiliriz. Zamanımızın en çok kullanılan reklam taktiklerinden biri promosyon ürünler kullanılarak yapılan reklamlardır. Bu tür reklamlar, fiyat bakımından uygun olduğu gibi oldukça da akılda kalıcı reklamlardır. Tabi bunu yaparken de farklı fikirlerin ön plana çıkması da önemlidir. Mesela Promosyon dokunmatik ekran kalemi bu iş için iyi bir fikir olabilir. Son zamanların teknolojisinin dokunmatik ekranlar üzerinde döndüğünü biliyorsunuz. Bunu fırsat haline dönüştürerek reklam yapacağınız firmanız adına kola

Promosyon Plastik Kalem

06 Eylül 2014

Promosyon Plastik Kalem

Promosyon ürünleri dağıtmanın amacı olabildiğince çok kişiyi firmadan haberdar etmek ve sahip olunan müşterilerinin kullanabilecekleri ve aldıkları zaman mutlu olabilecekleri hediyeleri sunmaktır. Bu en etkili tanıtım faaliyeti için kullanabileceğiniz birçok ürün bulunmaktadır. Ayırdığınız bütçeye ve hitap ettiğiniz kitleye göre seçebileceğiniz bu ürünler içinde en çok tercih edileni kuşkusuz promosyon plastik kalem çeşitleridir. Hem birim fiyatının oldukça ucuz olması hem de kullanım alanının genişliği sebebi ile tercih edilen bu kalemlerin hitap ettiği müşteri profili de oldukça geniştir. Dolayısı ile büyük bir kitleye ulaşabilen promosyon plastik kalem çeşitleri bir promosyon ürününden bekleneni layıkıyla yerine getirecek güçtedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.