Görünüm:
1 2 3 4 5 6
91,00 TL + KDV
91,00 TL + KDV
91,00 TL + KDV
Toplam 155 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Eşantiyon Kalem

Kalem icat edileli çok zaman oldu. Ama geçen onca yüzyıllar boyunca önemini hiç kaybetmedi. Hatta günümüzde kullanılan bilgisayarlar, notebooklar, cep telefonları bile kalemin önemini azaltamadı. Ofiste, cebimizde, çantamızda, mutfaklarda her yerde, gözümüze en çok takılan kırtasiye ürünüdür kalemler. İlkokula bile başlamadan kullanmaya başladığımız kalemler, hayatımız boyunca yanımızdan ayırmadığımız, her zaman ihtiyaç duyduğumuz gereçlerdir. Kurşun kalem, tükenmez kalem, dolmakalem, renkli kalem ve birçok çeşidi hayatımızın her alanında kullandığımız ürünlerdir. Eşantiyon Kalem terimi ise, günlük konuşmalarımıza iyice yerleşmiş, arkadaşlar arasında bile sıkça duyulan bir terim olmuştur.  Eşantiyon kalemler kişileri, müşterilerimizi en çok mutlu eden küçük ama harika hediyelerdir.  Rengarenk, çeşit çeşit kalemler promosyon ürünü olarak çok uygundurlar.

Her yerde kullanımı olan kalemler, bu nedenle en çok ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Eğitimde, işyerlerinde, günlük hayatımızda, aklımıza gelen her yerde kalem vardır.  Dünya’da kalem üretimi o kadar fazladır ki, üretilen kalemlerle dünyanın çevresini onlarca kez dönmek mümkündür. Çünkü tüketimi çok fazladır. İnsanlar devamlı kalem kullanırlar ve bu yüzden her zaman ellerinin altında kalem olmasını isterler. Ancak kalemler, çok gerekli olduğu kadar küçük olduklarından dolayı, sahip olmakta zorlandığımız ürünlerdir. Ya koyduğumuz yeri hatırlamayız ya da cebimizden, çantamızdan düşürüveririz.  Belki de bu yüzden daima Eşantiyon Kalem arar dururuz. Firmaların bu durumun farkında olması dolayısıyla da eşantiyon olarak,  müşterilere en çok hediye edilen ürünlerin başında kalemler gelir. Eşantiyon Kalemler promosyon ürünü olarak da hem müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar hem de eşantiyon olarak verilen firma için güzel bir tanıtım yolu ve müşterilerini memnun etme yolu olarak karşımıza çıkarlar.

Eşantiyon kalemlerin üzerinde, eşantiyon veren firmanın logosu, bilgileri yazar ve renkleri ile o firmayı hatırlatır. Elde ele dolaşan bu kalemler, firma için olabildiğince kişiye ulaşmak demektir.  Eşantiyon kalem denince birçok çeşit, fonksiyon ve renk aklımıza gelir. Bu özelliklerinden dolayı da eşantiyon kalemler çekicidirler. Kişilerin dikkatini çekerler. İşte bu noktada da Eşantiyon kalem denince aklımıza promosyon, müşteri memnuniyeti ve böylelikle onlara ulaşabilmiş olmanın güzelliği akla gelir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.