Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Promosyon Yıldönümü Hediyeleri

Büyük firmalar kuruluş yıldönümlerinde müşterilerine teşekkürlerini sunmak ve yeni müşterilerine kapılarını aralık bırakmak için promosyon yıldönümü hediyelerinden yararlanırlar. Firmanın faaliyette bulunduğu iş koluna ve hitap ettiği müşteri profiline uygun olarak seçilen hediyeler bir nevi jest olarak görülse de aslında kendini hatırlatma, algıyı yükseltme ve geleceğe yatırım yapma amacı güden bir nevi pazarlama taktiğidir. Oldukça da etkili olan bu taktik sadece yıl dönümlerinde değil dini ve milli bayramlar ile birlikte yeni yılın başlarında da sıklıkla kullanılır. Her firmaya özgü her firmaya uygun hediyeler farklıdır. Oldukça geniş ürün yelpazesi bulunan promosyon seçenekleri arasında doğru ürünü seçmek istenen algıyı yaratmak için önceliğiniz olmalıdır.

Promosyon yıldönümü hediyeleri için doğru ürün seçeneklerine gelince. Yıldönümün tarihi bu konuda işinize yarayacak bir donedir. Çünkü yılın ortalarına denk gelen bir tarih için ajanda ve takvim gibi hediyeler doğru seçenek olmayacaktır. Bunun yerine masa saati, kalem ve kalemlik ve sümen gibi ofis araç gereçlerine bakabilirsiniz. Yine firmanızın iş koluna göre ürün seçmeye özen göstererek ilgisiz bir ürünü promosyon olarak dağıtmaktan kaçınmalısınız. Teknoloji alanında faaliyet gösteren firmalar bu konuda hizmet verecekleri müşterilerine tekstil ürünleri yerine usb bellek, CD çantası ve mause altlığı gibi ürünler dağıtarak çok daha etkili bir tanıtım yapabilirler. Keza araba satış ve tamir gibi bir iş kolu da araba anahtarlığı ile reklamın en büyüğünü yapacak ve oto kokusu ile ucuz ancak etkili bri promosyon ürününe imza atacaktır.

Promosyon yıldönümü hediyeleri arasında müşterilerinize geçici değil uzun yıllar kalıcı bir ürün sunmak istiyorsanız saatlere göz atabilirsiniz. Çerçeve, tablo, evrak çantası gibi özel müşteriler için çok daha özel ürünler fiyat konusunda biraz daha pahalı ancak hedefi on ikiden vuracak kadar etkilidir. Biraz daha makul fiyatlarda bir ürün arayanlar ise seramik kupa, kalem ve çanta gibi kullanışlı ürünlere yönelebilirler. Promosyon ürünleri konusunda en çok çeşit ve en avantajlı fiyat garantisi sunan limaksan.com.tr adresinde kuruluş yıldönümü de dahil her türlü etkinliğiniz için en doğru promosyon ürününü bulacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.